Huidig Bestuur

ELD-bestuurGroeneUilen-1612-5826.jpg

Bestuur 2017-2018 "Bestuur Overstuur"

Ook dit jaar staat er weer een bestuur van 7 enthousiaste mensen, die ervoor zorgen dat alles binnen De groene Uilen goed draait. Ze zorgen voor het organiseren van activiteiten, het plannen van wedstrijden en trainingen, houden de administratie op orde en regelen alle andere zaken die komen kijken bij het besturen van een basketbalvereniging. Als je vragen hebt kun je altijd bij een van deze mensen terecht of stuur een mailtje naar bestuur@groeneuilen.nl.



Esther

Voorzitter
Esther de Boer
voorzitter@groeneuilen.nl

Anne

Secretaris
Anne Claassen
secretaris@groeneuilen.nl

Nina

Penningmeester
Nina Straatman
penningmeester@groeneuilen.nl

Jorn

Wedstrijdsecretaris
Jorn Groen
wedstrijd@groeneuilen.nl


Dirk

Scheidsrechterscoördinator
Dirk van de Riet
scheidsrechter@groeneuilen.nl

Marieke

Intern Coördinator
Marieke Bregman
intern@groeneuilen.nl

Jorian

Extern Coördinator
Jorian Angevaare
extern@groeneuilen.nl

Onze sponsoren